facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Kolotoč mládežníckych majstrovstiev SR začína. Zapojte sa aj vy!

So začiatkom školského roka je spojený aj reštart teqballového diania na základných či stredných školách, vo futbalových kluboch či ďalších miestach, kde mladí teqballisti zdokonaľujú svoje umenie nad zaobleným stolom.

Aj takto vyzerali minuloročné MSR mládeže v teqballe – https://teq.sk/msr-mladeze-rozpis/

Tak, ako po minulé roky, aj tento rok sú mesiace september až november vyhradené na interné a regionálne kola, z ktorých vzídu najlepší teqballisti v kategóriách do 15 a do 19 rokov. Tí sa zúčastnia finálového turnaja Majstrovstiev Slovenska mládeže, ktoré sa uskutoční 16.11.2023 v športovej hale v Senci.

Okrem tradičných účastníkov, s ktorými Teqballová federácia Slovenska spolupracuje dlhodobejšie, sa môžu zapojiť akékoľvek subjekty, ale aj jednotlivci, ktorí môžu reprezentovať svoj klub či školu a ukázať, že to s loptou vedia. Prihlásiť seba, svoju školu či klub, môžete prostredníctvom emailu na info@teq.sk a my vás nasmerujeme na najbližšie kvalifikačné kolo vo vašom regióne. Majster Slovenska získa okrem tohto honoru aj teqballový stôl pre svoju školu či klub, preto neváhajte a buďte teq!

Všetky novinky