facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

TEQBALLOVÝ STÔL

Veríme, že menej je niekedy viac. Použitím najjednoduchšej myšlienky zaobleného stola sme vytvorili šport, ktorý môže byť hraný hocikde – hocikedy, vonku – vo vnútri a pri ktorom nezáleží na veku ani na pohlaví.

Teqball je nový šport, ktorý má základy vo futbale a je perfektným doplnkom pre profesionálnych futbalistov a futbalové kluby. Tento úplne nový šport sa hrá na špeciálne zaoblenom stole. Je zároveň určený aj pre začiatočníkov a nadšencov futbalu za účelom zlepšenia techniky, koncentrácie a kondície. Všetko, čo k tomu potrebuješ je si nájsť súpera na opačnú stranu Teqballového stola.

Teqball nie je jediný šport, ktorý sa môže hrať na tomto multifunkčnom športovom stole. Ďalšími športmi sú Teqtennis, Teqvoly, Teqpong, Teqis a Qatch.

Sú 3 Teqball stoly na výber a to Teqball One, Teqball Smart a nová najlacnejšia verzia Teqball Lite. Teqball One a Teqball Smart sú z jednotného výrobného materiálu a Teqball Lite je z polyesteru. Teqball stoly sú ideálne športové vybavenie pre futbalové kluby, verejné miesta, hotely, parky, školy, rodiny, voľnočasové centrá, pláže a fitness centrá.

Teqball nie je o šťastí: najlepší hráči vždy vyhrávajú!