facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Stredoškolský turnaj ovládla dvojica Hobot, Karvai

Uplynulý týždeň sa nám podarilo zorganizovať ďalší mládežnícky turnaj, tento krát stredoškolský turnaj v spolupráci so strednou školou v Dunajskej Strede.

V súčasnosti sa do súťažného popredia dostáva najmä kategória dvojíc (muži/ženy/mix). Aj my sme pristúpili na tento trend a súťažilo sa iba v kategórii dvojíc. Pri dvojiciach je teqball ešte viac náročný na techniku, keďže musí prebehnúť výmena medzi jednotlivými dvojicami a až následne sa musí odohrať lopta na súperovu stranu stola. Každopádne sa súťažiaci toho zhostili veľmi slušne a turnaj mal vysokú teqballovú úroveň a hráčsky potenciál.

Turnaja sa zúčastnilo celkovo 22 hráčov t.j. 11 dvojíc. Turnajový formát bol klasický a hráči boli rozdelení do dvoch skupín po 5 resp. 6 dvojíc. V skupine hráči odohrali slušnú porciu zápasov a najlepšie dve dvojice po základných skupinách postúpili do semifinále. Dvojice na nepostupových priečkach si to rozdali o celkové umiestnenie od 5 miesta do 11 miesta. Teší nás, že zúčastnení mohli odohrať dostatočný počet zápasov a my sme tak mohli nájsť spravodlivých víťazov.

Turnajovými víťazmi sa stala dvojica Dominik Hobot a Patrik Karvai. Chlapci ukázali veľmi slušný teqballový potenciál. Na druhom mieste sa umiestnila dvojica Bindics Erik, Patasi Bence a na treťom medailovom mieste Felix Radoš a Máte Végh. Nielen medailisti, ale všetci zúčastnení preukázali teqballový potenciál a chuť sa naďalej teqballu venovať, čo predznamenáva, že teqballovú budúcnosť na Slovensku bude ružová. Veríme, že sme súťažiacich týmto turnajom namotivovali na ďalšie turnajové účasti a veríme, že sa s nimi uvidíme aj v Bratislave, kde čaká prvý veľký teqballový open turnaj. Informácie zverejníme čoskoro.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, gratulujeme víťazom a tešíme sa na ďalšie turnaje !

Výsledková listina:

 1. 1.Hobot Dominik, Karvai Patrik
 2. 2.Bindics Erik, Patasi Benc
 3. 3.Radoš Félix, Végh Máté
 4. 4.Szalay Levente, Megyeri László
 5. 5.Csiba Bálint, Bacskai Levente
 6. 6.Vonyik Márk, Zsidó Szilárd
 7. 7.Mészáros Erik, Szüllő Gábor
 8. 8.Kovács Aladár, Kulacs Nándor
 9. 9.Méry Péter, Szekeres Áron
 10. 10.Hlinka Igor, Paulo Hugo
 11. 11.Csicsó Richard, Zsákovics Ákos
Všetky novinky