facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Teqball Slovakia Open odpáli leto v bratislavskej Eurovea

V dňoch 16.-17.júla sa na námestí Eurovea shopping centre v Bratislave uskutoční najväčšia teqballová akcia leta, na ktorej nemôžete chýbať.

V spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a mediálnym partnerom Šport.sk uskutoční Teqballová federácia Slovenska v tretí júlový víkend najväčšiu teqballovú akciu na území Slovenska, v rámci turnaja s názvom Teqball Slovakia Open. Jeho súčasťou budú Majstrovstvá Slovenska mládeže, ako finálový turnaj celosezónnej súťaže základných, stredných a vysokých škôl, ktoré sa počas tohto akademického roku zapojili do série teqballových turnajov. Svoje schopnosti nad oblým stolom si budú môcť otestovať aj hráči v kategórii dospelých bez predošlej súťažnej skúsenosti, nadšenci teqballu, ako aj súčasní teqballisti v rámci turnaja Slovakia Open a to v kategóriách singles muži, doubles muži a mix. Teqballový víkend vyvrcholí exhibičným turnajom známych osobností zo športového aj nešportového prostredia.

“Od začiatku fungovania našej Federácie máme pred sebou prvé nepandemické leto, na ktoré sa veľmi tešíme a počas ktorého chceme naplno rozbehnúť aktivity s cieľom predstaviť teqball, ako budúci olympijský šport, čo najširšej verejnosti. V tomto smere sme veľmi privítali iniciatívu mediálneho partnera Šport.sk podieľať sa na propagácii turnaja Teqball Slovakia Open, kde veríme, že okrem množstva súčasných aj nádejných teqballových hráčov, privítame aj fanúšikov, ktorí sa budú môcť zoznámiť s teqballom, ako dynamickým športom budúcnosti. V neposlednom rade sa chceme teqballom zabaviť a spríjemniť si leto, preto sme sa rozhodli zorganizovať doteraz najväčšiu teqballovú akciu na Slovensku,” opísal ciele turnaja prezident TFS, Artúr Benes.

Teqball Slovakia Open je súčasťou kvalifikačnej sezóny, na ktorej konci bude pre najlepšie hodnotených hráčov domáceho rebríčka, zaručená účasť na Majstrovstvách sveta v teqballe. Samotný júlový turnaj láka účastníkov z radov hráčov aj zaujímavými finančnými odmenami vo výške 1.000 EUR, ako aj vecnými cenami od partnerov podujatia. Prihlás sa vyplnením registračného formulára a poď ukázať, že práve ty si budúcnosť teqballu!

Všetky novinky