facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Teqball univerzitný turnaj Bratislava

Turnajová sezóna pokračuje! Od začiatku apríla sa po pandemickej prestávke znovu rozbehla turnajová séria klubov po celom Slovensku. Zároveň sa veľmi tešíme, že máme možnosť priniesť súťaženie v tomto stále novom športe medzi ľudí.

Ďalšou v poradí druhou tohtoročnou turnajovou zastávkou bola Bratislava, kde turnaj v spolupráci s Teqballovou federáciou Slovenska zorganizoval športový klub MATFYZ na Univerzite Komenského, pod ktorý patrí aj sekcia teqballu. Súťažilo sa iba v kategórii jednotlivcov a turnaja sa zúčastnilo 8 hráčov. Turnajovým formát bol klasický a hráči boli rozdelení do dvoch skupín po 4 hráčoch. V skupine hráči odohrali po tri zápasy a najlepší dvaja postúpili do semifinále. Teší nás, že zúčastnení mohli odohrať dostatočný počet zápasov a my sme tak mohli nájsť spravodlivých víťazov.

Turnajovým víťazom sa stal najhorúcejší kandidát na víťazstvo Marián Badár, ktorý je stabilným teqballovým hráčom na MATFYZe. Turnajom prešiel nielen bez prehry, ale aj bez straty setu. Skvele mu sekundoval druhý v poradí Adrián Hodúr, pre ktorého to bola prvá skúsenosť so súťažným teqballom. Na treťom mieste sa umiestnil Denis Kurek. Nielen medailisti, ale všetci zúčastnení preukázali teqballový potenciál a chuť sa naďalej teqballu venovať, čo predznamenáva, že sa tento rok turnajová séria do Bratislavy ešte určite vráti. Ďakujeme všetkým zúčastneným, gratulujeme víťazom a tešíme sa na ďalšie turnaje !

Celkové výsledky TU: Výsledky_teqball_dni_MFI

 

Všetky novinky