facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

TSAk majster leta v teqballe

V uplynulých dňoch sa ukončila séria open turnajov pod názvom Majster leta v teqballe organizovaná TSAk – Teqball and Sport Academy so sídlom v Matúškove. TSAk má na starosti rozvoj teqballu a ďalších TEQ športov vo svojom regióne a tento rok napr. zorganizoval mládežnícky TEQ kemp za účasti takmer 35 detí do 18 rokov.

Turnajová séria sa konala na troch rôznych miestach a počas troch rozličných dní. 1. turnaj sa konal 14.8. na kúpalisku v Horných Salibách, druhý turnaj sa konal 1.9. v centre Galanty a posledný turnaj sa uskutočnil v nedeľu 19.9. na futbalovom ihrisku v Matúškove. Boli to open turnaje a mohli sa ich zúčastniť už zaregistrovaní hráči, ale aj noví hráči pre ktorých to bola prvá teqballová skúsenosť.

Systém zápasov a bodovania bol jednoduchý. Zápasy sa hrali 1 vs. 1 na 2 víťazné sety a do 12 bodov. Bodovací systém do celkovej tabuľky za jednotlivé kolá bol nasledovaný: 1.miesto 6 bodov 2.miesto 5 bodov 3.miesto 4 body 4.miesto 3 body 5-8.miesto 2 body pre každého. Turnajovej série sa zúčastnilo spolu 15 hráčov menovite, Dušan Grujbár, Marek Garaj, Tamás Renczés, Kristian Horváth, Peter Cifra, Kevin Izsóf, Ádám Izsóf, Dávid Izsóf, Lukáš Šlézinger, Damián Horváth, Ján Viczian, Tomáš Putyera, Michal Molnár, Lukáš Lenčéš, Nikolas Volovár.

Celkovým víťazom a Majstrom leta v teqballe sa stal Lukáš Šlézinger s celkovým počtom 13 získaných bodov za všetky turnaje. Na druhom mieste sa umiestnil Kevin Izsóf, ktorý tiež získal 13 bodov avšak významú rolu hral fakt, že Lukáš jeden z turnajov vyhral. Na treťom miest sa umiestnil Michal Molnár, ktorý celkovo získal 12 bodov.

Srdečne gratulujeme všetkým aktérom, ako hráčom, tak aj teqballovému klubu TSAk a zároveň organizátorom. Tešíme sa na ďalšie turnaje!