facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Niké teqball tour začína!

Registračný formulár na turnaj v Seredi https://docs.google.com/forms/d/1SetQ0GrGKUfe_9j27opcN2rsx7dTXUKP9zfHDnNPuyM/edit#responses

Niké Teqball Tour smeruje do miest po celom Slovensku

Teqball chce po pandemickej prestávke osloviť športujúcu verejnosť.

Prepadli mu hviezdy celosvetového formátu, ale aj viacerí slovenskí futbaloví reprezentanti. Teqball, najrýchlejšie rozvíjajúci sa šport na svete, dostal v predošlých mesiacoch na Slovensku stopku, no vracia sa na scénu a chce osloviť ľudí, ktorým šport a pohyb chýbali.

Teqballová federácia Slovenska, spolu so svojim partnerom, spoločnosťou Niké, sa preto rozhodla priviesť teqball priamo k ľuďom, prostredníctvom série otvorených turnajov, na ktoré sa môžu prihlásiť teqballoví nadšenci, aj tí, ktorí si tento šport ešte nemali šancu vyskúšať. “Chceme náš šport čo najviac priblížiť ľuďom, preto počas leta prinášame teqball na námestia miest, kúpaliská a športoviská, kde bude mať prístup k športu každý, kto si ho chce vyskúšať. Veríme, že teqball ľudí osloví a bude pre mnohých aktivitou, ktorá ich vráti k športu a pohybu,” ozrejmi zámer série turnajov president Teqballovej federácie Slovenska, Artúr Benes.

Niké Teqball Tour počas víkendov v období od konca mája do decembra precestuje celé Slovensko. Spolu so sériou turnajov Slovakia Challenger Series a International Challenger Series, je Tour zároveň jednou z možností, ako sa kvalifikovať na decembrové teqballové majstrovstvá sveta, ktoré sa konajú v kategóriách jednotlivcov, štvorhry a mixu (zmiešaná, mužsko-ženská štvorhra).

Ak si aj vy chcete vyskúšať svoje technické schopnosti alebo sa pokúsiť prebojovať medzi teqballovú elitu, sledujte turnajový program na www.teq.sk alebo píšte na info@teq.sk.

Buď súčasťou budúcnosti športu! Buď TEQ!

Najbližšie turnaje vo vašom meste:

29.5.2021 – Sereď

5.6.2021 – Petržalka

12.6.2021 – Matúškovo

19.6.2021 – Prešov

Júl – Dunajská Streda, Humenné,

August – Žilina, Poprad, Bratislava

September – Prešov, Bratislava, Košice

Všetky novinky