facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

Ženská svetová jednotka, účastníci MS a slovenská špička. Teqball Slovakia Open láka na kvalitnú účasť

Bratislavská Eurovea privíta doteraz najvýznamnejší teqballový turnaj na Slovensku. Nechýbať budú moderátor, DJ, no najmä kvalitný teqball.

V sobotu 16.7. o 10:00 odštartuje Teqball Slovakia Open na námestí Eurovea v Bratislave. Dvojdňové podujatie privíta kvalitných hráčov v piatich kategóriách – singles mužov a žien, doubles mužov a žien, ako aj mix doubles.

Najväčšími ťahákmi turnaja z hráčskeho pohľadu budú účasť ženskej svetovej jednotky v kategórii singles, Anny Izsák z Maďarska, jedenásteho hráča sveta medzi mužmi, Martina Csereklyyeho takisto z Maďarska, ale aj amerického doubles mix páru Carolyn Greco – Frankie Diaz, ktorí patria v štvorhre, ale aj dvojhre medzi najznámejšie mená svetovej teqballovej komunity. Hráči z Maďarska, Česka, Poľska či USA zaistia pre slovenských teqballistov kvalitnú konkurenciu a dobrú kvalitatívnu previerku.

“Po tých dvoch rokoch neistoty, ktorú priniesla pandémia a ktorá nám znemožnila plánovať významnejšie teqballové podujatie, sme veľmi radi, že konečne privítame, nielen slovenských teqballistov, ale aj medzinárodnú konkurenciu, ktorú naši športovci potrebujú, aby mohli napredovať. Veríme, že turnaj bude pozitívnym impulzom na to, aby sa naša slovenská teqballová komunita rozširovala, pretože cítime, že záujem o teqball rastie,” vyjadril sa pred štartom turnaja prezident Teqballovej federácie Slovenska, Artúr Benes.

Dva dni plné teqballu divákom spríjemnia kvalitná hudba, vstupy moderátora Filipa Myslíka či darčeky partnerov podujatia, preto dúfame, že si nájdete cestu na Teqball Slovakia Open a vidíme sa v Eurovea!

Všetky novinky